Zaznacz stronę

.

 

 

 

 

 

 

 

.

Analiza sylwetki

To proces, głęboka przemiana, nie tylko na zewnątrz, ale także wewnątrz. Efektem jest głęboka transformacja swoich przekonań na temat siebie i jasność jak chcesz wyglądać i po co.

.Analiza sylwetki on-line na podstawie Twoich zdjęć i wypełnionego kwestionariusza z pytaniami.

Co dostajesz?

Opis Twojej sylwetki

Listę jej mocnych stron.

Zasady jak ją ubierać.

Wszystko dostajesz w formie dokumentu pdf, który możesz sobie wydrukować albo ściągnąć na telefon by mieć ściągę w czasie zakupów.

Spotkanie na Skype lub przez telefoniczną by omówić moje wytyczne, odpowiedzieć na pytania i rozwiać wątpliwości.

Czas realizacji do 3 dni roboczych po otrzymaniu zdjęć i wypełnionego formularza. Zainteresowanie tą ofertą okresowo wzrasta i czas realizacji może się wydłużyć do tygodnia.

Analiza sylwetki w galerii handlowej.

Co dostajesz?

Spotykamy się w  galerii handlowej, gdzie w jednej z przymierzalni robię analizę Twojej sylwetki oraz pokazuję na wybranych w sklepie ubraniach, co Twojej sylwetce pasuje.

Po spotkaniu przygotowuję dla Ciebie dokument pdf z analizą sylwetki, jej opisem oraz  instrukcję jak ją ubierać i co w niej podkreślać. Plik możesz sobie wydrukować albo ściągnąć na telefon by mieć ściągę w czasie zakupów.

Czas: 2 godziny

 

Konsultacja u Anety to był świetny pomysł i inspirująco spędzony czas. Ma znakomite oko do proporcji i kształtów: trafnie rozpoznała mój typ sylwetki jeszcze zanim zdjęłam żakiet. Zrozumiałam dzięki niej, czemu lubię niektóre kroje i tekstury oraz skąd mój bzik na punkcie butów i dużych naszyjników. Dostałam kilka konkretnych wskazówek do zastosowania „z miejsca” i niespodziewany, a rzetelny komplement dotyczący takiej części ciała, co do której mam zastrzeżenia 😉 Dzięki temu spotkaniu dobrałam sobie zupełnie inny rozmiar stanika (3 miseczki w górę i 2 rozmiary pod biustem w dół), przez co lepiej się czuję i dużo lepiej wyglądam. Miałam frajdę z tych niemal szpiegowskich tricków Anety – gdzie zastosować asymetryczną ozdobę, gdzie pionowy podział, a gdzie symetrycznie zamki lub aplikacje. Taką konsultację kupiłam też mojej mamie – była bardzo zadowolona!

Natalia Pokrywka

Spotkania z Anetą zaczęłam od bezpłatnej sesji coachingowej. Po pierwszej sesji wiedziałam już, że będę chciała spotkać się na kolejnych. Praca z Anetą była bardzo dynamiczna, efektywna. Pracowałyśmy na konkretnych problemach, szukając konkretnych rozwiązań. Szereg wypracowanych wspólnie pomysłów służy mi do dziś. Ponadto nasza praca stała się dla mnie inspiracją do szukania własnych pomysłów realizacji postawionych sobie celów. Aneta potrafiła polecić mi lekturę dotyczącą interesujących mnie obszarów, co było bardzo pomocne w pracy własnej pomiędzy sesjami. W naszym kontakcie czułam akceptację, szacunek. Aneta nie narzucała mi swoich pomysłów, lecz dzięki umiejętnie zadawanym pytaniom pomagała mi dotrzeć do moich własnych pomysłów i zasobów. Podsumowując- czas poświęcony sesjom z Anetą pomógł mi określić swoje cele, zaplanować i przedsięwziąć kroki potrzebne do ich realizacji, a przez to realnie wpłynął na moje funkcjonowanie i samopoczucie. Jestem ogromnie wdzięczna, że mogłam doświadczyć tego rodzaju kontaktu i pracy.

Karolina J.

Miałam wiele fajnych rzeczy , dobrze się ubierałam, ale… Właśnie to „ale ” sprawiło ze pomyślałam o współpracy z Anetą. W mojej szafie i sposobie mojego ubierania brakowało „czegoś” , zdecydowania, konsekwencji oraz spójności z taką Mną, jaką jestem na tym etapie życia. Miałam konkretną wizję i dzięki współpracy z Anetą została ona wypowiedziana i zobrazowana. Cały proces był dla mnie intensywny i porządkował więcej niż tylko wnętrze mojej garderoby. Tylko kilka nowych sztuk odzieży i dodatków a także wspólne eksperymentowanie z posiadanymi zasobami pozwoliło mi z nieoceniona pomocą Anety stworzyć zestaw ubrań, w których czuję się swobodnie i kobieco. W całym procesie czułam się bardzo komfortowo dzięki dużej otwartości i uważności Anety na moje potrzeby. Każda kobieta, która o tym myśli powinna kiedyś pozwolić sobie na nią, bo warto zrobić coś tak wyjątkowego dla siebie. Z całego serca polecam Anetę Ryfczyńską.

Magda S.

coach, kobieta w biznesie, mama dwójki dzieci

Aneta potrafi wzmocnić to co pozytywne i pokazuje jak kierować się intuicją, a jednocześnie stosować zasady ubioru, których jest się nieświadomym. Towarzyszy w zmianach z dużym wyczuciem i delikatnością. Konsultacja była dla mnie pomocna w realizacji konkretnych celów  związanych z uzyskaniem większej harmonii między wyglądem zewnętrznym a wewnętrznym, ale to była też chwila dla siebie. Czułam się zaopiekowana i odprężona. Otrzymałam dużo uwagi i pozytywnej energii. Czułam też dużą delikatność, zrozumienie dla tego jak temat wyglądu może być nabrzmiały i bolesny. A przy tym miałam poczucie, że też przyjemnie spełniłam czas. Gorąco polecam.

Magdalena

tłumaczka z języka angielskiego i francuskiego.

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz do mnie.

.