.

 

 

 

 

 

 

 

.

Coaching wizerunku

To proces, głęboka przemiana, nie tylko na zewnątrz, ale także wewnątrz. Efektem jest głęboka transformacja swoich przekonań na temat siebie i jasność jak chcesz wyglądać i po co.

.

Co otrzymujesz?

– Sesję coachingową (60 minut) na początku całego procesu.
– Przegląd szafy (4-6 h)
– Wspólne zakupy (do 4 h)
– Sesje coachingową na zakończenie procesu (60 minut)
– Poradnik jak ubierać Twoją sylwetkę (e-book)
– Planner szafy na cały rok (e-book)
– Dodatkowo możliwa jest sesja z makijażystką

.

Czas: 4 spotkania

Spotkania z Anetą zaczęłam od bezpłatnej sesji coachingowej. Po pierwszej sesji wiedziałam już, że będę chciała spotkać się na kolejnych. Praca z Anetą była bardzo dynamiczna, efektywna. Pracowałyśmy na konkretnych problemach, szukając konkretnych rozwiązań. Szereg wypracowanych wspólnie pomysłów służy mi do dziś. Ponadto nasza praca stała się dla mnie inspiracją do szukania własnych pomysłów realizacji postawionych sobie celów. Aneta potrafiła polecić mi lekturę dotyczącą interesujących mnie obszarów, co było bardzo pomocne w pracy własnej pomiędzy sesjami. W naszym kontakcie czułam akceptację, szacunek. Aneta nie narzucała mi swoich pomysłów, lecz dzięki umiejętnie zadawanym pytaniom pomagała mi dotrzeć do moich własnych pomysłów i zasobów. Podsumowując- czas poświęcony sesjom z Anetą pomógł mi określić swoje cele, zaplanować i przedsięwziąć kroki potrzebne do ich realizacji, a przez to realnie wpłynął na moje funkcjonowanie i samopoczucie. Jestem ogromnie wdzięczna, że mogłam doświadczyć tego rodzaju kontaktu i pracy.

Karolina J.

Miałam wiele fajnych rzeczy , dobrze się ubierałam, ale… Właśnie to „ale ” sprawiło ze pomyślałam o współpracy z Anetą. W mojej szafie i sposobie mojego ubierania brakowało „czegoś” , zdecydowania, konsekwencji oraz spójności z taką Mną, jaką jestem na tym etapie życia. Miałam konkretną wizję i dzięki współpracy z Anetą została ona wypowiedziana i zobrazowana. Cały proces był dla mnie intensywny i porządkował więcej niż tylko wnętrze mojej garderoby. Tylko kilka nowych sztuk odzieży i dodatków a także wspólne eksperymentowanie z posiadanymi zasobami pozwoliło mi z nieoceniona pomocą Anety stworzyć zestaw ubrań, w których czuję się swobodnie i kobieco. W całym procesie czułam się bardzo komfortowo dzięki dużej otwartości i uważności Anety na moje potrzeby. Każda kobieta, która o tym myśli powinna kiedyś pozwolić sobie na nią, bo warto zrobić coś tak wyjątkowego dla siebie. Z całego serca polecam Anetę Ryfczyńską.

Magda S.

coach, kobieta w biznesie, mama dwójki dzieci

Aneta potrafi wzmocnić to co pozytywne i pokazuje jak kierować się intuicją, a jednocześnie stosować zasady ubioru, których jest się nieświadomym. Towarzyszy w zmianach z dużym wyczuciem i delikatnością. Konsultacja była dla mnie pomocna w realizacji konkretnych celów  związanych z uzyskaniem większej harmonii między wyglądem zewnętrznym a wewnętrznym, ale to była też chwila dla siebie. Czułam się zaopiekowana i odprężona. Otrzymałam dużo uwagi i pozytywnej energii. Czułam też dużą delikatność, zrozumienie dla tego jak temat wyglądu może być nabrzmiały i bolesny. A przy tym miałam poczucie, że też przyjemnie spełniłam czas. Gorąco polecam.

Magdalena

tłumaczka z języka angielskiego i francuskiego.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ

15 MIN. KONSULTACJĘ

zarezerwuj termin już teraz
i przekonaj się, jak mogę Cię wesprzeć

.

ZAREZERWUJ TERMIN