Zaznacz stronę

Witaj!

Nazywam się Aneta Ryfczyńska.

 

Zapraszam Cię do śledzenia moich wydarzeń

 

Premiera angielskiej wersji językowej książki dla dzieci i dorosłych pt. Lulu już 30 listopada.

Lulu to moja książka dla dzieci i dorosłych

Lulu, to pięknie ilustrowana opowieść o małej dziewczynce, która odkrywa kim jest pokazując dorosłym o czym naprawdę marzą. Lulu, to książka dla dzieci i dorosłych o tym, że to co nam daje szczęście, to bycie sobą.

Lulu to doskonały prezent pod choinkę. 

 

 

Znowu czytałam Lulu. Ta książka niezmiennie mnie zachwyca.

Izabela Rudzka

Premiera w Mikołajki.

Już 8 grudnia nakładem wydawnictwa CoJaNaTo.pl ukaże się pierwszy tom bajek o empatii Przyjaciele Żyrafy. Książka w nowej odsłonie, pięknie ilustrowana przez Ewę Beniak-Haremską, jest zbiorem bajek o empatii, uczy jak rozmawiać i jak słuchać i być słuchanym. Niektóre bajki możesz czytać już dziś na blogu: Przyjaciele Żyrafy.

 

Moje dzieci uwielbiają te bajki. Polecam.

Katarzyna Renn

Jak z empatią podejść do swojego ciała, swojej szafy i stylu ubierania? Oto rozmowa, która ukazuje moje podejście do ciała i ubierania się. Zapraszam do słuchania podcastu.

.

Po pierwszej sesji wiedziałam już, że będę chciała spotykać się na kolejnych. Praca z Anetą była bardzo dynamiczna, efektywna.

 

Karolina J.

Długo uczyłam się swojego ciała, miałam różne momenty, mimo że nie mam nadwagi bywa że trudniej mi z moim ciałem. Nie wiem co czuje każda kobieta, ale mogę się domyślać, co się dzieje w jej głowie czy sercu jak się przebiera przy mnie.

Zapraszam do czytania wywiadu ze mną na portalu Veronique.pl

Ja podczas spotkania z Tobą, ani razu nie poczułam się oceniana.

Weronika Dębowska

Kupujemy dużo, bo narracja wokół nas do tego zachęca: ubierz się według najnowszych trendów, gdy jesteś modna to także jesteś szczęśliwa, gdy ubierzesz się pięknie to poczujesz szczęście, radość, znajdziesz miłość swojego życia, wszystko będzie łatwe…

Zapraszam do czytania artykułu, który gościnnie napisałam dla firmy Madlin o ciuchach i biżuterii..

Jeśli masz pytania dotyczące oferty pisania tekstów i postów reklamowych, napisz do mnie na adres e-mail: kontakt@anetaryfczynska.com

 

Co po przeglądzie szafy i wspólnych zakupach?

 

Abonament miesięczny

 

Co dostajesz?

Co miesiąc dostajesz propozycje 3 stylizacji pasujących do Twojej sylwetki, tego co masz w szafie i w przedziale cenowym, którym dysponujesz. Wyszukuję je w sklepach internetowych, dobieram buty i torebkę. Wszystko wysyłam Ci na Twój adres e-mail.

Alternatywa są wspólne zakupy w realu.

 


 

Wizerunkowe S.O.S. Co to jest?

 

Masz imprezę? Ważne wyjście? Potrzebujesz kreacji na wyjątkowa okazję? Napisz do mnie a ja pomogę Ci wybrać kreację, abyś czuła się dobrze i wyglądała pięknie.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95.46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz.UE L 119 z 2016 r., str. 1-88), zwanego dalej RODO oraz przepisy krajowe wprowadzone na mocy RODO informujemy, że administratorem danych osobowych jest Aneta Ryfczyńska. Więcej informacji znajduje się na stronie Polityka Prywatności