Zaznacz stronę

.

 

 

 

 

 

 

 

.

Jestem autorką, mamą i żoną.

Piszę książki dla dzieci o autentyczności oraz bajki o empatii.

Piszę też dla kobiet i pomagam w tworzeniu wizerunku w zgodzie ze sobą.

Tu znajdziesz informacje o moich książka, bajkach i tekstach.

Lulu-bajka dla dzieci i dorosłych

Lulu, to pięknie ilustrowana, opowieść o małej dziewczynce, która odkrywa kim jest pokazując dorosłym o czym naprawdę marzą. Lulu, to książka dla dzieci i dorosłych o tym, że to co nam daje szczęście, to bycie sobą.

Lulu to doskonały prezent pod choinkę. 

IKONY STYLU

Teksty, które tu znajdziesz są wyrazem mojego zamiłowania do mody i pisania. Inspirują mnie kobiety, ich styl i sposoby życia, dlatego na przykładzie znanych kobiet, stworzyłam analizę stylu i poradnik ubierania się.

Ikony stylu, to cykl artykułów, który powstał we współpracy z portalem Veronique.pl.

 

 

 

Twoja obecność pomogła mi pozbyć się rzeczy, których nie mogłam się pozbyć, co dało mi radość, dzięki temu odświeżyłam szafę i myślę, że to wpływa na moje samopoczucie i na to jak wyglądam. Chcę żeby moje ubrania dodawały mi siły i mocy. Mam swój wiek i osiągnięcia i chcę by ubranie było tego wyrazem.

Beata K.

Mediatorka, kobieta w biznesie

Jestem bardzo zadowolono, że dzięki Twoim sugestiom pozbyłam się tylu rzeczy. Jak wiesz, takie działanie jest dla mnie niezwykłe. I już kupiłam marynarkę i  szpilki. No i eksperymentuję – wszystko tak, jak mówiłaś – stosuję się do instrukcji 🙂 AAA i te przebieranki dają mi wielką frajdę 🙂

Beata

specjalistka ds. sprzedaży

Spotkanie z Panią Anetą Ryfczyńską utwierdziło mnie w przekonaniu, że warto korzystać z porad stylistki. Pani Aneta jest bardzo profesjonalna i  z pełnym zaangażowaniem podchodzi do każdego zadania. Nie dość, że upewniła mnie w przekonaniu, że wykonywane przeze mnie obowiązki wymagają klasycznego stroju, to na dodatek doradziła i wskazała, czego się wystrzegać, a w czym będzie mi najlepiej, biorąc pod uwagę moje proporcje i typ urody. Dzięki niej odkryłam, że nie tylko nie muszę rezygnować ze spodni o długości 7/8, ale wręcz dobrze będę w nich wyglądać. I pomogła mi rozstać się z rzeczami, których instynktownie nigdy nie założyłam na siebie i z pewnością nie będę ich nosić w przyszłości. Nie ingerując w zawartość mojej szafy sprawiła, że sama zrobiłam w niej remanent. Polecam Panią Anetę wszystkim, którzy chcą odkryć w sobie piękno i nauczyć się je podkreślać strojem i wyglądem.

Mariola D.

Chcesz wiedzieć więcej.

Napisz lub zadzwoń. Zapraszam.

.

WCHODZĘ