Zaznacz stronę

        

 

 

      

 

         

                         

                    

 

 .

 

 

 

 .

godzin szkoleń i warsztatów

godzin sesji indywidualnych

nieopublikowane historie

Wierzę, że masz takie miejsce w sobie, w swojej duszy czy w małym palcu u nogi, gdzie jesteś autentycznie sobą.

 

To miejsce, w którym wiesz, czego chcesz i czego Ci potrzeba. Niektórzy nazywają to wewnętrznym dzieckiem, inni dziką kobietą.Jak zwał tak zwał! Niektórym było to dane w prezencie, bo rodzice ich nauczyli, że to tam jest i trzeba słuchać i absolutnie nie przestawać. Inni mieli inspirujących nauczycieli, jeszcze innym przytrafił się wypadek i przez miesiąc w gipsie mieli czas na rozmyślania. Istnieją też tacy, jak ja, którzy poczuli, że czegoś im brakuje i zaczęli szukać…

  • Dobór stroju do sylwetki i charakteru 100% 100%
  • Planowanie garderoby, tak by była funkcjonalna 98% 98%
  • Porady dotyczące kolorystyki stroju 95% 95%
  • Praca z przekonaniami na temat wyglądu 90% 90%
  • Praca z nawykami 90% 90%

Piszę, bo chcę…

Pisanie, to jest to, co wpadło do mojej duszy i tam mieszka, jako wyraz mojej kreacji i dlatego przez wiele lat pisałam do szuflad swoich myśli. W efekcie  wydałam trzy książki dla dzieci. Lulu  jest bajką dla dzieci, ale tak naprawdę niesie przesłanie dla dorosłych o tym, że to co nam daje szczęście, to bycie sobą. Ja bardzo się ciesze, że Lulu doczekało się publikacji po polsku i angielsku. Przyjaciele żyrafy  to dwa tomy bajek o empatii inspirowanych Porozumieniem bez przemocy. Już 6 grudnia pierwszy tom bajek o empatii zostanie wydany w nowej szacie graficznej.

 

Po swojemu wspieram kobiety i dzielę się tym, co umiem.

Jeśli jesteś kobietą, która nie cierpi zakupów, męczy Cię to i już na myśl o galerii handlowej masz dreszcze niechęci, proponuję konsultację online, abyś mogła poznać mnie, usłyszeć mój głos i dostać próbkę tego, co oferuję i jak pracuję.

A jeśli, pomimo, że masz szafę pełną ubrań, to, co rano nie wiesz, co na siebie włożyć. Frustrujesz się i myślisz: Nie mam stylu! Nic nie pasuje! Potrzebujesz radości i lekkości w ubieraniu się i objętości szafy. Nie chcesz podążać za modą, ale za sobą samą i cieszyć się tym, to zapraszam do spotkania ze mną.

Nie musisz być stylistką by modą się bawić. Nie chodzi o to żeby pozbyć się gustu i dobrego smaku. Chodzi o to, żeby wydobyć siebie w tym, co nosisz i czym się otaczasz, tylko po to by mieć z tego FUN.

 

Gdy byłam dzieckiem, intrygowała mnie maszyna do szycia mojej babci.

Maszyny nie wolno mi było dotykać, więc szyłam ręcznie. Do dziś mam w szafie pudło pełne sukienek dla lalek uszytych nitką niepasującą kolorem do tkanin. Dziś czasem kupuję ubranie i niemal natychmiast je przerabiam: obcinam rękawy i kołnierzyki, skracam, doszywam ozdoby. Gdy się zniszczą, farbuję na inne kolory (ostatnio ufarbowałam torbę), doczepiam breloki lub wstążki. Zmieniam guziki, doszywam łatki i kwiatki. Przerabiam, bo mam i takie ubrania, które kocham, i takie, które potrzebują odrobinę zmiany, aby je pokochać. Niestety, nie raz i nie dwa zdarzyło się, że zniszczyłam coś bezpowrotnie i już. Żal i starta. Jednak najważniejsze – o ile to możliwe – jest dopasowanie ubrania do mojej sylwetki i mojego stylu.

Do góry nogami!

Gdy byłam na studiach, kupiłam sobie buty na zbyt wysokich dla mnie obcasach. Ale takie były modne, takie mi się podobały. Gdy stanęłam w nich przed lustrem w sklepie, prezentowały się wyśmienicie. Znacznie trudniej było w nich chodzić. Pewnego razu zamiast wyjść z autobusu jak człowiek, wypadłam na chodnik. Wyszłam z tego bez szwanku – bez złamań i otarć, – ale od tamtej pory dwa razy zastanowię się, zanim kupię rzecz, która jest trendy: buty na bardzo wysokim obcasie, bardzo obcisłe spodnie czy gryzący sweter, który jest must have ostatniego sezonu.

Zostańmy w kontakcie.

Zapisz się do bazy moich odbiorców. Skorzystaj z inspiracji zawartych w artykułach na blogu Życie na miarę. Obserwuj mój profil na Instagramie. Naprawdę jestem wniebowzięta, że tu jesteś.

Aneta ♥

PARTNERZY

MOJE CERTYFIKATY