Polityka prywatności

Każdego klienta i użytkownika serwisów należących do Anety Ryfczyńskiej obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie.

 1. Jakie dane i w jaki sposób są zbierane od użytkowników? Aneta Ryfczyńska nie dopisuje żadnej osoby bez jej zgody, do żadnej ze swoich list subskrypcyjnych czy newsletterów.
  Każda osoba musi dopisać się sama, poprzez podanie swojego maila,
  a następnie potwierdzenie, poprzez kliknięcie w link, który otrzymuje podczas rejestracji.
  Dane podawane przy rejestracji do newslettera lub do list subskrypcyjnych, zwykle jest to imię i adres e-mail.
 2. W jaki sposób są wykorzystywane? Dane są wykorzystywane do przesyłania użytkownikom informacji związanych z prowadzoną przez Anetę Ryfczyńską działalnością w zakresie organizacji i promocji warsztatów i spotkań indywidualnych rozwoju osobistego i duchowego oraz szeroko pojętej edukacji.
 3. Czy są przekazywane innym firmom? Aneta Ryfczyńska  nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/ użytkowników swoich serwisów.
 4. Jak można zrezygnować z otrzymywania informacji?W każdym otrzymanym od Anety Ryfczyńskiej e-mailu, na dole, w stopce znajduje się link służący usunięciu swoich danych z bazy.
  Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzaj serwisów, należących do Aneta Ryfczyńska oraz nie dopisuj się do newsletterów oraz subskrypcji prowadzonych przez Anetę Ryfczyńską.

Aneta Ryfczyńska.