.

 

 

 

 

 

 

 

.

Przegląd szafy w Twoim domu

Co będzie się działo podczas spotkania?

  • Analiza sylwetki-dostajesz informacje jak ubierać Twoją sylwetkę, co do niej pasuje i dlaczego.
  • Przeglądamy razem szafę i komponujemy zestawy z tego, co już tam jest, tak byś mogła to nosić od razu.
  • Wszytko zapisane jest na zdjęciach. Robię zdjęcia moim telefonem komórkowym, a potem Tobie je wysyłam. Dzięki zdjęciom masz ‘ściągę’ gotowych zestawów ubrań.
  • Po spotkaniu dostajesz PDF z podsumowaniem Twojej sylwetki, informacjami, co jej pasuje oraz listę z informacją, jakie rzeczy mogłyby znaleźć się w Twojej szafie, żebyś miała kompletną garderobę (to lista rzeczy do kupienia, w zależności od tego, czego Ci potrzeba, jaką masz pracę i co lubisz)

 

Czas trwania: 4-6 godzin.

Twoja obecność pomogła mi pozbyć się rzeczy, których nie mogłam się pozbyć, co dało mi radość, dzięki temu odświeżyłam szafę i myślę, że to wpływa na moje samopoczucie i na to jak wyglądam. Chcę żeby moje ubrania dodawały mi siły i mocy. Mam swój wiek i osiągnięcia i chcę by ubranie było tego wyrazem.

Beata K.

Mediatorka, kobieta w biznesie

Jestem bardzo zadowolono, że dzięki Twoim sugestiom pozbyłam się tylu rzeczy. Jak wiesz, takie działanie jest dla mnie niezwykłe. I już kupiłam marynarkę i  szpilki. No i eksperymentuję – wszystko tak, jak mówiłaś – stosuję się do instrukcji 🙂 AAA i te przebieranki dają mi wielką frajdę 🙂

Beata

specjalistka ds. sprzedaży

Spotkanie z Panią Anetą Ryfczyńską utwierdziło mnie w przekonaniu, że warto korzystać z porad stylistki. Pani Aneta jest bardzo profesjonalna i  z pełnym zaangażowaniem podchodzi do każdego zadania. Nie dość, że upewniła mnie w przekonaniu, że wykonywane przeze mnie obowiązki wymagają klasycznego stroju, to na dodatek doradziła i wskazała, czego się wystrzegać, a w czym będzie mi najlepiej, biorąc pod uwagę moje proporcje i typ urody. Dzięki niej odkryłam, że nie tylko nie muszę rezygnować ze spodni o długości 7/8, ale wręcz dobrze będę w nich wyglądać. I pomogła mi rozstać się z rzeczami, których instynktownie nigdy nie założyłam na siebie i z pewnością nie będę ich nosić w przyszłości. Nie ingerując w zawartość mojej szafy sprawiła, że sama zrobiłam w niej remanent. Polecam Panią Anetę wszystkim, którzy chcą odkryć w sobie piękno i nauczyć się je podkreślać strojem i wyglądem.

Mariola D.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ

15 MIN. KONSULTACJĘ

zarezerwuj termin już teraz
i przekonaj się, jak mogę Cię wesprzeć

.

ZAREZERWUJ TERMIN