Zaznacz stronę

.

 

 

 

 

 

 

 

.

Przegląd szafy w Twoim domu

Co będzie się działo podczas spotkania?

  • Analiza sylwetki-dostajesz informacje jak ubierać Twoją sylwetkę, co do niej pasuje i dlaczego.
  • Przeglądamy razem szafę i komponujemy zestawy z tego, co już tam jest, tak byś mogła to nosić od razu.
  • Wszytko zapisane jest na zdjęciach. Robię zdjęcia moim telefonem komórkowym, a potem Tobie je wysyłam. Dzięki zdjęciom masz ‘ściągę’ gotowych zestawów ubrań.
  • Po spotkaniu dostajesz PDF z podsumowaniem Twojej sylwetki, informacjami, co jej pasuje oraz listę z informacją, jakie rzeczy mogłyby znaleźć się w Twojej szafie, żebyś miała kompletną garderobę (to lista rzeczy do kupienia, w zależności od tego, czego Ci potrzeba, jaką masz pracę i co lubisz)

Czas trwania: 4-6 godzin

Po przeglądzie szafy zapraszam do wspólnych zakupów online lub offline.

Twoja obecność pomogła mi pozbyć się rzeczy, których nie mogłam się pozbyć, co dało mi radość, dzięki temu odświeżyłam szafę i myślę, że to wpływa na moje samopoczucie i na to jak wyglądam. Chcę żeby moje ubrania dodawały mi siły i mocy. Mam swój wiek i osiągnięcia i chcę by ubranie było tego wyrazem.

Beata K.

Mediatorka, kobieta w biznesie

Jestem bardzo zadowolono, że dzięki Twoim sugestiom pozbyłam się tylu rzeczy. Jak wiesz, takie działanie jest dla mnie niezwykłe. I już kupiłam marynarkę i  szpilki. No i eksperymentuję – wszystko tak, jak mówiłaś – stosuję się do instrukcji 🙂 AAA i te przebieranki dają mi wielką frajdę 🙂

Beata

specjalistka ds. sprzedaży

Spotkanie z Panią Anetą Ryfczyńską utwierdziło mnie w przekonaniu, że warto korzystać z porad stylistki. Pani Aneta jest bardzo profesjonalna i  z pełnym zaangażowaniem podchodzi do każdego zadania. Nie dość, że upewniła mnie w przekonaniu, że wykonywane przeze mnie obowiązki wymagają klasycznego stroju, to na dodatek doradziła i wskazała, czego się wystrzegać, a w czym będzie mi najlepiej, biorąc pod uwagę moje proporcje i typ urody. Dzięki niej odkryłam, że nie tylko nie muszę rezygnować ze spodni o długości 7/8, ale wręcz dobrze będę w nich wyglądać. I pomogła mi rozstać się z rzeczami, których instynktownie nigdy nie założyłam na siebie i z pewnością nie będę ich nosić w przyszłości. Nie ingerując w zawartość mojej szafy sprawiła, że sama zrobiłam w niej remanent. Polecam Panią Anetę wszystkim, którzy chcą odkryć w sobie piękno i nauczyć się je podkreślać strojem i wyglądem.

Mariola D.

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz do mnie.

.