Aneta! Chciałabym Ci jeszcze raz bardzo podziękować za nasze spotkanie. Czułam się bardzo komfortowo przy Tobie. Zastanawiałam się, jak mogłabym nazwać tą jakość, którą dla mnie reprezentujesz – i chyba jest to skupienie i akceptacja.  Akceptacja dla mnie, a przede wszystkim mojego nawykowego myślenia o sobie samej. W takim klimacie może rozpocząć się proces zmiany. Nie mogę się już doczekać wspólnych zakupów.

Karo Akabal

Sex Coach, Sex & Love School

Konsultacje wzmocniły moją własną intuicję co do stylu, który wybieram, dodały mi pewności siebie. Mam większą świadomość co do atutów swojego wyglądu. Cenne wskazówki zwróciły moją uwagę na drobiazgi o kluczowym znaczeniu dla wizerunku. Wcieliłam je w życie od razu po wyjściu z naszego spotkania. Dziękuję serdecznie.

Ania G.

Spotkania z Anetą zaczęłam od bezpłatnej sesji coachingowej. Po pierwszej sesji wiedziałam już, że będę chciała spotykać się na kolejnych. Praca z Anetą była bardzo dynamiczna, efektywna. Pracowałyśmy na konkretnych problemach, szukając konkretnych rozwiązań. Szereg wypracowanych wspólnie pomysłów służy mi do dziś. Ponadto nasza praca stała się dla mnie inspiracją do szukania własnych pomysłów realizacji postawionych sobie celów. Aneta potrafiła polecić mi lekturę dotyczącą interesujących mnie obszarów, co było bardzo pomocne w pracy własnej pomiędzy sesjami. W naszym kontakcie czułam akceptację, szacunek. Aneta nie narzucała mi swoich pomysłów, lecz dzięki umiejętnie zadawanym pytaniom pomagała mi dotrzeć do moich własnych pomysłów i zasobów. Podsumowując, czas poświęcony sesjom z Anetą pomógł mi określić swoje cele, zaplanować i przedsięwziąć kroki potrzebne do ich realizacji, a przez to realnie wpłynął na moje funkcjonowanie i samopoczucie. Jestem ogromnie wdzięczna, że mogłam doświadczyć tego rodzaju kontaktu i pracy.

Karolina J.

Miałam wiele fajnych rzeczy, dobrze się ubierałam, ale… Właśnie to „ale ” sprawiło ze pomyślałam o współpracy z Anetą. W mojej szafie i sposobie mojego ubierania brakowało „czegoś”, zdecydowania, konsekwencji oraz spójności z taką Mną, jaką jestem na tym etapie życia. Miałam konkretną wizję i dzięki współpracy z Anetą została ona wypowiedziana i zobrazowana. Cały proces był dla mnie intensywny i porządkował więcej niż tylko wnętrze mojej garderoby. Tylko kilka nowych sztuk odzieży i dodatków a także wspólne eksperymentowanie z posiadanymi zasobami pozwoliło mi z nieocenioną pomocą Anety stworzyć zestaw ubrań, w których czuję się swobodnie i kobieco. W całym procesie czułam się bardzo komfortowo dzięki dużej otwartości i uważności Anety na moje potrzeby. Każda kobieta, która o tym myśli powinna kiedyś pozwolić sobie na nią, bo warto zrobić coś tak wyjątkowego dla siebie. Z całego serca polecam Anetę Ryfczyńską.

Magda S.

coach, kobieta w biznesie, mama dwójki dzieci

Praca z Tobą to nie tylko praca z ubraniami, ale i z własnym ciałem. Kobiety często mają problem z tym, żeby pokazać się komuś w bieliźnie, ponieważ nie są zadowolone ze swojej sylwetki. Ja podczas spotkania z Tobą ani razu nie poczułam się oceniana.  Jesteś stylistką pełną empatii.

Weronika Dębowska

Veronique

Aneta potrafi wzmocnić to co pozytywne i pokazuje jak kierować się intuicją, a jednocześnie stosować zasady ubioru, których jest się nieświadomym. Towarzyszy w zmianach z dużym wyczuciem i delikatnością. Konsultacja była dla mnie pomocna w realizacji konkretnych celów  związanych z uzyskaniem większej harmonii między wyglądem zewnętrznym a wewnętrznym, ale to była też chwila dla siebie. Czułam się zaopiekowana i odprężona. Otrzymałam dużo uwagi i pozytywnej energii. Czułam też dużą delikatność, zrozumienie dla tego jak temat wyglądu może być nabrzmiały i bolesny. A przy tym miałam poczucie, że też przyjemnie spełniłam czas. Gorąco polecam.

Magdalena

tłumaczka z języka angielskiego i francuskiego.

Przegląd szafy i wspólne zakupy z Anetą Ryfczyńską.

Spotkanie z Anetą wspominam, jako ciekawą przygodę. Zupełnie nie wiedziałam, czego mam się spodziewać i jak to spotkanie będzie wyglądało. Dzięki przeglądowi szafy, który zaczął się od rozmowy o moich ulubionych ubraniach zbliżyłam się do tego, co w moich stylu ubierania wspiera mnie, na co dzień (faktury, wzory, kolory), a później udało mi się rozwinąć świadomość siebie i swojego ciała dzięki kolejnym rozmowom przy otwartej szafie i wśród sklepowych półek. Doceniam to, że Aneta podeszła z szacunkiem i delikatnością do mnie i moich rzeczy, doceniam to, że poddała mi pomysły, jak wykorzystać rzeczy, z których zdecydowałyśmy się zrezygnować, ale miały piękne tkaniny, lub żywiłam do nich sentyment, doceniam, że nie oceniała. Spotkanie z Anetą było dla mnie jak wizyta współczesnej dobrej wróżki, która przybywa na ratunek Kopciuszkowi. Nauczyła mnie skupiać się na mocnych stronach mojej sylwetki,  co dodaje mi pewności i radości w tańcu na każdej sali balowej, którą przygotowuje dla mnie życie. Teraz zakupy robię szybciej, bo wiem, na co mam zwrócić uwagę, a czego unikać, poza tym szybciej podejmuję decyzję, co na siebie włożyć. Dziękuję,

Monika K.

Aneta, bardzo Ci dziękuję za spotkanie. Zapadło mi w pamięć, gdy mówiłaś, by nie postrzegać swojego ciała jako składającego się z różnych kawałków, lecz traktować je jak jedność. Takie podejście okazało się pomocne i obecnie za każdym razem, gdy wybieram ubranie dla siebie – oglądam siebie w całości. Dziękuję Ci i za czas, i za uwagę, i za życzliwość. Niezwykle przydatna okazała się przekazana przez Ciebie wiedza – wiem już, jaka jest moja sylwetka, co bardzo ułatwia mi wybieranie ubrań. No i pomysł z odchudzaniem odszedł na bok – nie myślę o nim tak często, jak kiedyś.

klientka

Twoja obecność pomogła mi pozbyć się rzeczy, których nie mogłam się pozbyć, co dało mi radość, dzięki temu odświeżyłam szafę i myślę, że to wpływa na moje samopoczucie i na to jak wyglądam. Chcę żeby moje ubrania dodawały mi siły i mocy. Mam swój wiek i osiągnięcia i chcę by ubranie było tego wyrazem.

Beata K.

Mediatorka, kobieta w biznesie

Jestem bardzo zadowolona, że dzięki Twoim sugestiom pozbyłam się tylu rzeczy. Jak wiesz, takie działanie jest dla mnie niezwykłe. I już kupiłam marynarkę i  szpilki. No i eksperymentuję – wszystko tak, jak mówiłaś – stosuję się do instrukcji 🙂 AAA i te przebieranki dają mi wielką frajdę 🙂

Beata

specjalistka ds sprzedaży

Spotkanie z Panią Anetą Ryfczyńską utwierdziło mnie w przekonaniu, że warto korzystać z porad stylistki. Pani Aneta jest bardzo profesjonalna i  z pełnym zaangażowaniem podchodzi do każdego zadania. Nie dość, że upewniła mnie w przekonaniu, że wykonywane przeze mnie obowiązki wymagają klasycznego stroju, to na dodatek doradziła i wskazała, czego się wystrzegać, a w czym będzie mi najlepiej, biorąc pod uwagę moje proporcje i typ urody. Dzięki niej odkryłam, że nie tylko nie muszę rezygnować ze spodni o długości 7/8, ale wręcz dobrze będę w nich wyglądać. I pomogła mi rozstać się z rzeczami, których instynktownie nigdy nie założyłam na siebie i z pewnością nie będę ich nosić w przyszłości. Nie ingerując w zawartość mojej szafy sprawiła, że sama zrobiłam w niej remanent. Polecam Panią Anetę wszystkim, którzy chcą odkryć w sobie piękno i nauczyć się je podkreślać strojem i wyglądem.

Mariola D.

O MNIE

Nazywam się Aneta Ryfczyńska. Jestem autorką bloga Życie na miarę. Jeśli jesteś osobą, która szuka swojego stylu i wskazówek jak się ubierać by czuć się sobą, to dobrze trafiłaś.

FACEBOOK

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar