Zaznacz stronę

.

 

 

 

 

 

 

 

.

Wspólne zakupy to czas, gdy idziemy do galerii handlowej

 

  • Z listą ubrań, których potrzebujesz w ręku udajemy się do sklepów.
  • Szukamy konkretnych ubrań.
  • Przymierzasz ubrania, oglądamy jak na Tobie leżą, jeśli chcesz, możemy odłożyć rzeczy w kasie i po spotkaniu zdecydujesz, które rzeczywiście chcesz kupić.
  • Może być tak, że nic nie wybierzesz, albo tylko jedną rzecz, na którą Cię stać. To Ty zdecydujesz.
  • Ty określasz budżet na ubrania.

 

Czas trwania: do 4 godzin zegarowych.

Możliwy jest pakiet: przegląd szafy i zakupy

 

Zakupy w tzw. ‘realu’ możesz zamienić na zakupy on-line. Z listą ubrań, których potrzebujesz w ręku NIE udajemy się do sklepów, ale siadam do wyszukiwarki i wyszukuję to, czego Ci potrzeba. .

 

Co dostajesz?

Linki do konkretnych ubrań w twoim rozmiarze i pasujących do tego co masz w szafie i przedziale cenowym jakim dysponujesz. Dostajesz też sugestie o tym co jest pilne do zakupu a co mniej pilne, tak byś mogła nosić swoje ubrania już dziś.

Przegląd szafy i wspólne zakupy z Anetą Ryfczyńską.

Spotkanie z Anetą wspominam, jako ciekawą przygodę. Zupełnie nie wiedziałam, czego mam się spodziewać i jak to spotkanie będzie wyglądało. Dzięki przeglądowi szafy, który zaczął się od rozmowy o moich ulubionych ubraniach zbliżyłam się do tego, co w moich stylu ubierania wspiera mnie, na co dzień (faktury, wzory, kolory), a później udało mi się rozwinąć świadomość siebie i swojego ciała dzięki kolejnym rozmowom przy otwartej szafie i wśród sklepowych półek. Doceniam to, że Aneta podeszła z szacunkiem i delikatnością do mnie i moich rzeczy, doceniam to, że poddała mi pomysły, jak wykorzystać rzeczy, z których zdecydowałyśmy się zrezygnować, ale miały piękne tkaniny, lub żywiłam do nich sentyment, doceniam, że nie oceniała. Spotkanie z Anetą było dla mnie jak wizyta współczesnej dobrej wróżki, która przybywa na ratunek Kopciuszkowi. Nauczyła mnie skupiać się na mocnych stronach mojej sylwetki,  co dodaje mi pewności i radości w tańcu na każdej sali balowej, którą przygotowuje dla mnie życie. Teraz zakupy robię szybciej, bo wiem, na co mam zwrócić uwagę, a czego unikać, poza tym szybciej podejmuję decyzję, co na siebie włożyć.   Dziękuję,

Monika K.

coach, trenerka rozwoju osobistego

Aneta, bardzo Ci dziękuję za spotkanie. Zapadło mi w pamięć, gdy mówiłaś, by nie postrzegać swojego ciała jako składającego się z różnych kawałków, lecz traktować je jak jedność. Takie podejście okazało się pomocne i obecnie za każdym razem, gdy wybieram ubranie dla siebie – oglądam siebie w całości. Dziękuję Ci i za czas, i za uwagę, i za życzliwość. Niezwykle przydatna okazała się przekazana przez Ciebie wiedza – wiem już, jaka jest moja sylwetka, co bardzo ułatwia mi wybieranie ubrań. No i pomysł z odchudzaniem odszedł na bok – nie myślę o nim tak często, jak kiedyś.

klientka

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz do mnie.

.